Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık’tan Kırklareli’ne ziyaret

Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık, Kırklareli’ne gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Kırklareli Defterdarlığı,
Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na ziyaretlerde bulunan Bozbıyık, incelemelerde bulundu ve yeni düzenlemeler hakkında bilgiler verdi.

2 Temmuz Pazartesi günü yapılan ziyaretlerde Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık’a Kırklareli Defterdarı Mehmet Durusoy ve defterdarlık personeli de eşlik etti.
İlçe müdürleri ile bir araya geldi
Toplantılar ve ziyaretler saat 11.00’da Kırklareli Defterdarlığı ile başladı. Defterdar, Birim Amirleri, Merkez ve İlçe Vergi Dairesi Müdürü / Malmüdürlerinin de katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda yeni yürürlüğe giren yapılandırmalar hakkında bilgiler verildi.
Bozbıyık’dan odalara
ziyaret
Defterdarlığın ardından Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’ne ziyarette bulunan Bozbıyık, Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ali Fuat Şeker ziyaretlerin daha sık olmasını temenni ettiğini ifade etti.
Saat 16.00 itibariyle Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na giden Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Yıldırım Bozbıyık burada yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
Son olarak Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na ziyarette bulunan Bozbıyık, burada üyelerle bir araya geldi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol