Görev yaptığı 10 yıl boyunca amatör spor kulüplerine destek olduğunu ifade eden Gürkan, şunları kaydetti:
"10 yıl sonra geldiğimiz noktada amatör sporlarla ilgili vicdanım rahat. Verdiğimiz sözleri tuttuk, yapmamız gerekenleri yaptık. Sizler çok kıymetli bir görev yapıyorsunuz. Ben biliyorum birçoğunuz cebinizden para harcıyorsunuz. Bu milletin çocukları için fedakarca zamanınızı harcıyorsunuz. Tüm bu cabanız çok kıymetli, çok saygıdeğer bir davranış. Bu 10 yıldaEdirne'mize ve çocuklarımıza verdiğiniz emekler için, destekler için, katkılar için ellerinize yüreklerinize sağlık. Hepinize başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun."
Gürkan, 66 amatör spor kulübüne toplamda 337 bin 500 lira maddi destekte bulunduklarını dile getirdi. (AA)
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol