Didem ve Oğuz çifti mutluluğa yelken açtı

Sonsuz bir beraberlik için adım atan Didem ve Oğuz’un düğünü 7 Temmuz Cuma günü Hidden Garden Düğün Salonu’nda yapıldı. Saat 20.00’da başlayan düğünde yeni evli çiftin heyecanı gözlerinden okunurken aileleri de çocuklarının mutluluğu karşısında duygusal anlar yaşadı.
Güner-Erden Kalvalcı çiftinin kızları Didem ile Selim Tiran Oğuz anlamlı gecelerinde çifti dostları, akrabaları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Önadım Medya Grubu olarak bizler de bu güzel gecede onların mutluluğuna ortak olduk.
Mutlu çiftimizin Kına Gecesi ise Karahıdır Mahallesi’nde yapıldı
6 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’da başlayan Kına Gecesi’nde keyifli saatler yaşandı. Sevenleri çiftimizi yalnız bırakmazken, kına gecesinde müzik eşliğinde eğlenceli vakit geçirdiler. Düğün alayı kalabalıktı Didem ve Oğuz çiftinin düğün alayı 7 Temmuz Cuma günü saat 16.00’de İstasyon Mahallesi’ndeki evlerinin önünden başladı. Araçlara takılan havluların ardından çiftimiz kendi arabalarına binerek harekete geçildi. Yapılan eğlencelerin ardından düğün alayı tekrar geri dönüş yaptı. Doyasıya eğlendiler Gecede alkışlar eşliğinde piste gelen gelin ve damat muhteşem danslarla mutluluklarını sergilediler. Düğünün ilk saatinde dans ve pasta kesiminin ardından tüm sevenleri onları tebrik ederek armağanlarını takdim etti ve çiftle bol bol resim çekildi. Davetlilere yapılan ikramla devam eden düğünde yeni evli çift ve yakınları doyasıya eğlenerek düğünün hakkını verdiler.
Didem ve Oğuz çiftinin yakınları hareketli müzik eşliğinde oynayarak gelin ve damat’ın mutluluklarına mutluluk kattılar. Bizler de Önadım Medya Grubu ailesi olarak bir ömür boyu saadet ve mutluluk diler, Didem ve Oğuz gönülden tebrik ederiz.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol