“Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz”

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı, halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda her
pazartesi geleneksel olarak yapılan halk toplantılarının biri de dün gerçekleştirildi. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Recep Patron, Yerel Yönetimler Başkanı Şeref Sağlık, AR-GE Başkanı Nebati Arslan ve İl Sekreteri Hüsamettin Özsoy toplantıda sıkıntıları dinledi, çözüm yolları sundu. Halkın yoğun katılım gösterdiği toplantı oldukça verimli geçti.

AK Parti Merkez Parti Binası’nda dün halk günü düzenlendi. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Recep Patron, Yerel Yönetimler Başkanı Şeref Sağlık, AR-GE Başkanı Nebati Arslan ve İl Sekreteri Hüsamettin Özsoy vatandaşları tek tek dinleyerek notlar aldı. 
Toplantı oldukça verimli geçti. Toplantı sonrasında gazetemize açıklamalarda bulunan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, “ Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz. Her hafta oldukça verimli toplantılar geçiriyoruz. Halkımıza olabildiğince fazla yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Onların yaşadığı her sıkıntıya, probleme elimizden geldiğince ortak oluyoruz ve bunları bilen halkımız da her hafta gerçekleştirdiğimiz halk toplantılarına yoğun katılım gösteriyorlar. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor. Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz.  “ ifadelerini kullandı. 

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol