Çiler’e ziyaretler devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında açıklama yapan Çiler; “Hayırlı olsun ziyaretlerimiz devam ediyor. Hamdolsun partimiz hemşerilerimizin de teveccühü ile her zaman dolu. Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah” dedi.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde vatandaşlar, oda, kooperatif, dernek, eski ve yeni teşkilat mensupları, kurum müdürleri ve kurum çalışanların ziyaretlerinden memnun kaldığını belirten Çiler, “Ziyaretlerimiz devam ediyor. Ziyaretimize gelen bütün vatandaşlarımız oda, kooperatif, dernek, eski ve yeni teşkilat mensupları, kurum müdürleri ve kurum çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.
“2019, 2019, 2019”
İl Başkanı Çiler 2019’a hazırlandıklarını belirterek, “Teşkilatımız ve halkımız ile birlikte 2019 yerel seçimleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda halkımızdan vatandaşımızdan çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Allah’ın izniyle 2019 yerel seçimlerinde Kırklarelimizi AK Belediyecilik ile tanıştıracağız”
“Bizler Kırklareli için varız”
“2019 yerel seçimlerinde mutlaka Kırklarelimizi AK Belediyecilik ile tanıştırmamız gerekiyor. Her zaman söylediğim gibi Allah’ın izni ile Kırk Şehitler Tepesi’ne bayrağımızı dikeceğiz”
“Her zaman halkımızın
yanındayız”
“Parti olarak halkımızdan kopmadık. Partimiz her türlü vatandaşa kapılarını açmış ve onları dertlerini dinlemiştir. Biz burada Allah rızası için varız. 2019 seçim sürecini güzel sonuçlar ile geçireceğiz. Bizler hiçbir zaman milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol