Çiler, esnafla buluştu

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, hafta sonunu Merkez İlçedeki esnafları ziyaret ederek geçirdi. Gerek sanayi sitesindeki esnaflar gerekse 100’ncü yıl, Cumhuriyet ve Hastane caddelerindeki yeni açılan, dükkanına yeni taşınan veya halen mevcut işyerinde faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret eden Çiler, esnaflarla hem sohbet etti hem de sorunları ve isteklerini dinleyerek bilgi aldı. Esnafın yanında olduklarını ve her zaman olmaya devam edeceklerini vurgulayan Çiler, “Esnafımızın sorunlarını dinliyoruz. Onlarla sohbet ediyoruz. İstekleri nelerdir bizzat onların ağızlarından öğreniyoruz. Ziyaretlerimizde 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yeni Türkiye için bugüne kadar yaptıklarımızı ve bundan sonra da yapacaklarımızı tek tek gezerek teşkilâtımızla birlikte anlatıyoruz. Gönlü haktan ve adaletten yana olanları yeni Türkiye’yi birlikte kurmak için partimize üye yapıyoruz” dedi.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günlerini Kırklareli’ndeki esnaflarla geçirdi. Kırklareli Merkez’de sanayi sitesi ve ilçe merkezindeki caddelerdeki esnafları ziyaret ederek geçiren Çiler, AK parti olarak 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmaya, toplumun önemli bir kesimini oluşturan esnafları da bu anlamda ziyaret ederek hem sohbet etmeye hem de dilek ve isteklerini dinlemeye çalıştıklarını anlattı.
“Hafta sonunda esnaf ziyaretlerimize devam ettik. Yeni işyerine taşınan Oruç Elektrik-Serhat Oruç, Hastane Caddesinde emektar ustamız Remzi abiyi, Yeşiller Toptan Meyve Sebze Rami-İbrahim Yeşil abilerimizi, Aras Medya-Ferdi Dal kardeşimizi yeni açtığı işyerinde, 100.yıl Caddesi en köklü esnaflarından Beko Buranlar -Bayram Buran abimizi, Genç seramik ustamız Ömer Kardeşimizi, yeni açılan Emsan Mağazacılık işletme sahibi Refik Padem Abimizi, yeni açılan çocuk giyim mağazası Bal Bebek işletmecisi Cansu Bal hanımefendiyi, Cumhuriyet Caddesinde bulunan Gülşah ve Cihan Kayalı çiftinin işlettiği Kılıf Dünyasını, Cumhuriyet Caddesi esnaflarından Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Funda Durmaz Gözlüklü ablamızı ziyaret ettik. Bu faaliyetlerimizle esnafımızın sorunlarını dinliyoruz. Onlarla sohbet ediyoruz. İstekleri nelerdir bizzat onların ağızlarından öğreniyoruz. Ziyaretlerimizde 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yeni Türkiye için bugüne kadar yaptıklarımızı ve bundan sonra da yapacaklarımızı tek tek gezerek teşkilâtımızla birlikte anlatıyoruz. Gönlü haktan ve adaletten yana olanları yeni Türkiye’yi birlikte kurmak için partimize üye yapıyoruz. Çok çalışıyoruz halka doğruları söylüyoruz” diye konuştu. (H.Murat Taner)
Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. takkeniz düştü yamuklar 24 Ocak 2022 Pazartesi 20:24:07

    Halk da esnaflar da kan ağlarken böyle sahte şirinlik sökmüyor artık! Halk ve esnafın birlikte olduğu bir mekanda boy gösterin yiğit dürüst doğru iseniz de size ne olduğunuzu bi söylesinler halk ve esnaf...