Cihannüma Derneği’nden Sabah Namazı Etkinliği

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği’nin Türkiye geneli Sabah Namazı Buluşmaları kapsamında Merkez ve Lüleburgaz ilçelerinde Sabah Namazı buluşmaları organize edildi. Etkinlikler 8 Şubat Cumartesi Lüleburgaz Sokullu Camii'nde ve 9 Şubat Pazar Merkez Hızırbey Camii'nde gerçekleştirildi. Namaz sonrası katılımcılara çorba ve kahvaltı ikramında bulundu.

Türkiye geneli Sabah Namazı Buluşmaları kapsamında organize edilen Kırklareli ve Lüleburgaz programları gerçekleştirildi. 81 ilde gerçekleşen etkinlik zinciri ilk olarak Lüleburgaz ilçesinde yapıldı.
Namazlar yoğun katılım
ile kılındı
Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği Kırklareli İl Temsilcisi Hikmet Yıldırım gerçekleştirdiği açıklamada; “Türkiye genelinde organize ettiğimiz Sabah Namazı Buluşmaları kapsamında Kırklareli- Lüleburgaz Sokullu Camii'nde gerçekleştirilen Sabah Namazı Buluşması programımız sonrası misafirlerimize kahvaltı ikramında bulunuldu”
Etkinlikler 9 Şubat Pazar sabahı Hızırbey Camii'nde gerçekleştirilen sabah namazı ile devam etti. Program sonrası misafirlere çorba ikram edildi.

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Vazife olan nasıl etkinlik olur ? 14 Şubat 2020 Cuma 09:33:33

    Haberin kaleme alınışında mı hata var bilemedim. Kasıt bu olamaz elbet. Namaz müslüman için bir vazifedir. Kasıt namaz sonrası kahvaltı bile olsa bunu sabah namazı etkinliği diyerek sunmak haber başlığına taşımak doğru olmamış.