CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Kırklareli’ne geliyor

Ana muhalefet Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Kırklareli'nde olacak. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler kapsamında ilimizde bir miting düzenleyecek olan Kılıçdaroğlu saat 13.30'da Kırklarelililere seslenecek. Öncesinde sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, sendikalar ve kanaat önderleri ile buluşacak olan Kılıçdaroğlu, saat 15.00'de ilimizden ayrılacak...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün seçim çalışmaları kapsamında Kırklareli’nde olacak. Kılıçdaroğlu, saat 13:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyeceği miting ile Kırklareli halkına seslenecek.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında bugün Kırklareli’nde vatandaşlarla buluşacak. Kemal Kılıçdaroğlu, Kırklareli programı kapsamında ilk olarak saat 11:00’de Royal Bilgiç Hotel’de sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, sendikalar ve kanaat önderleri ile bir araya gelecek. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu programın ardından saat 13:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Kırklareli halkına seslenecek. Kemal Kılıçdaroğlu, gerçekleştireceği mitinginin ardından saat 15:00’te Kırklareli’nden ayrılacak.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol