Beyaz liste ile yeni döneme merhaba

Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası genel kurulu yaklaşırken, beyaz liste ile aday olan Gökhan Pınarbaşı ve Yönetimi, istişare toplantısında Eğlenti Cafe'de bir araya geldi. Oda üyeleri için önemli çalışmaların altına imza atmayı hedeflediklerini dile getiren Başkan Adayı Pınarbaşı, “Lokantacılar Esnaf Odası 13. Olağan Genel Kurulu 3 Mart Cumartesi Günü Paşa Cafe'de gerçekleşecek. Biz de bunun için arkadaşlar ile toplandık. Yönetimdeki arkadaşlar ile istişarede bulunacağız. 3 Mart Cumartesi günü de beyaz liste ile seçimlere gireceğiz” sözlerini dile getirdi.

10 Şubat Cumartesi Günü saat 16.00'da Eğlenti Cafe'de istişare toplantısı gerçekleştiren Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası Başkan Adayı Gökhan Pınarbaşı ve yönetimde yer alan isimler, oda ve üyeler için gerçekleştirmeyi hedeflerikleri projeleri de ele alarak, beyaz liste ile seçime gireceklerini dile getirdi.

“Beyaz liste ile yeni bir dönem”
Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası 13. Olağan Genel Kurulu seçimi 13 Mart Cumartesi Günü Paşa Cafe'de gerçekleşecek. Genel Kurul öncesinde istişare toplantısında basın açıklaması yapan Başkan Adayı Pınarbaşı, yönetimde yer alan isimleri de tanıtarak, “Bizler odamız ve üyelerimiz için bu seçimde aday olduk. Mevcut Başkan Cengiz Kurtişoğlu, aday olmayacağını açıkladı. Kendisiyle iyisiyle kötüsüyle 16 yıl yani 4 dönem geride bıraktık. Şimdi yeni bir dönem açılırken, beyaz liste ile yeni bir dönem diyorum” sözlerini dile getirdi.
“16 yıllık tecrübe ile adayım”
İstişare toplantısında konuşan Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası Başkan Adayı Gökhan Pınarbaşı, “Ben de 16 yıldır yönetimde yer aldım. Bu süre zarfında gerçekleşen çalışmalar ve yapılan işlerde önemli tecrübeler ve deneyimler edindim. Doğruları hataları gördüm. Daha verimli çalışmak için neler yapmam gerektiğimi izleyip öğrendim. Bu sürede oda ve üyeler için daha güzel projeler üretecek noktaya geldiğime inanıyorum. Yönetimde yer alacak arkadaşlarıma da sonuna kadar güveniyorum. Tecrübe ve deneyimin yanında güçlü bir yönetim ile odamız ve üyelerimiz için omuzlarımıza bu yükü almaya hazırız” sözlerini dile getirdi.
Aday isimler
Başkan Adaylığını açıklayan Gökhan Pınarbaşı, yönetimde yer alacak isimleri de açıkladı. Kırklareli Lokantacılar Esnaf Odası Yönetiminde yer alacak isimler şöyle;
Yönetim Kurulu:
Arif Sucuoğlu, Ahmet Tarlacı, Serdar Muslaoğlu, Fatih Dönmez, Bilal Atlı, Mesut Keslin.
Yönetim Kurulu Yedekler:
Ayhan Sezer, Bülent Köse, Ozan Tezeren, Hamit Büke, Serdar Toktamış, Levent Güçlü.
Denetim Kurulu:
Osman Karakahya, Aydın Er, Nesrin Ortaç.
Denetim Kurullu Yedeklek:
Taylan Mitap, Hakan Uçarkaya, Sedef Can.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol