Berberler ve Kuaförler Odası'nda kan değişimi

Kırklareli Berberler ve Kuaförler Odası’nın olağan genel kurulu Cuma günü gerçekleşti. Üç adayın yarıştığı seçimlerin galibi Kurtuluş Karakahya Beyaz Listesi oldu.

Kırklareli Berberler ve Kuaförler Odası’nın 22’nci Olağan Genel Kurulu 14 Ocak Cuma günü ilimiz Öğretmen Evi’nde yapıldı. Yoğun bir katılımın olduğu genel kurulda ilk olarak Divan teşekkülü oluşturuldu. Daha sonra ise Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Fuat Şeker'in Divan Başkanlığını üstlendiği genel kurulda yönetim kurulu faaliyet, denetim ve mali raporlarının paylaşılmasının sonrasında seçimlere geçildi. Seçimlerde üç aday yarıştı.
Kurtuluş Karakahya Beyaz, Hamit Yeşilfidan Yeşil, Çiğdem Karagöz ise Pembe Listeyile seçime girdiler. Seçim sonunda yapılan oylama sonunda, toplam 195 geçerli oy kullanıldığı belirlendi. Beyaz liste ile seçime katılan Kurtuluş Karakahya 103 oy alarak Kırklareli Berberler ve Kuaförler Odası’nın başkanı oldu. Önceki dönemin Başkanı Hamit Yeşilfidan 82 oy alırken Çiğdem Karagöz 10 oy alabildi.
Kurtuluş Karakahya'nın Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Neslihan Şen, Ahmet Akıncı, Emine Ünlü, Özkan Ataç, Dilek Öz ve Hakan Top. (F.Kurtbayram)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. BERBERİN HASI KEL OLUR! ÖNCE BİR BAKARIM BERBER BEY KEL Mİ DİYE DEĞİLSE O DÜKKANA GİRMEM. BAKTIM KEL SONRA TEMİZ Mİ MUNTAZAM MI DİYE DİKKAT EDERİM. BU İŞİN RACONU BUDUR...