Başkan Talay Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçeye bağlı köylerde görev yapan muhtarlarla yemek organizasyıonununda bir araya geldi. Başkan Talay gerçekleştirdiği açıklamada, “Ekibimizle birlikte, haftanın her günü, saat ayırt etmeksizin köylerimizin ihtiyaçlarını gidermek için telefonlarımız hep açık! Her şey, sınırları içerisinde memnuniyetin arttığı bir Pınarhisar için” dedi.

10 Ocak akşamı düzenlenen akşam yemeği organizasyonunda Başkan İhsan Talay, köy muhtarlarıyla buluşarak istişarelerde bulundu.
“Telefonlarımız hep açık”
Muhtarlarla fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Talay, sınırları içerisinde bulunan herkese hizmet götürmek ve memnun etmek için çalıştıklarını altını çizerek, “Bu akşam Köy Muhtarlarımız ile yemekte bir araya geldik. Şu zamana kadar köylerimizde yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaları değerlendirerek, fikir alışverişinde bulunduk. Ekibimizle birlikte, haftanın her günü, saat ayırt etmeksizin köylerimizin ihtiyaçlarını gidermek için telefonlarımız hep açık! Her şey, sınırları içerisinde memnuniyetin arttığı bir Pınarhisar için” ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol