Başkan Kuruşar Göreve Hızlı Başladı

Geçtiğimiz Çarşamba günü AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı görevinin tevdi edildiği isim olan Önder Kuruşar görevine hızlı başladı. Mazbatasını aldığı günün sabahı parti binasında işe koyulan Kuruşar, yoğun tebrik  ziyaretleri arasında ilçe genelindeki etkinlik ve programlara katımayı da ihmal etmedi. İlk gün parti binasında çok sayıda misafir ağırlayan Kuruşar akabinde ise esnaf ziyaretleri yaptı ve karne günü etkinliklerine katıldı. Kuruşar, üniversite sınavında ter döken gençlerin heyecanına da ortak oldu. Başkan Kuruşar, göreve başladığı ilk günden bu yana ‘aktif’ bir başkanlık profili çizeceğinin mesajını verdi. 

AK Parti’de ilçe başkanı kim olacak? sorusunun cevabı geçtiğimiz Çarşamba günü belli olmuştu. Genel Merkezdeki mülakatın ardından üç isim arasından görevin tevdi edildiği Önder Kuruşar Perşembe sabahı ayağının tozu ile göreve başladı. Çok yoğun tebrik ziyareti alan Kuruşar, gösterilen ilgi karşısında memnuniyetini sosyal medyadan dile getirdi. Yoğun misafir akınının arasında ilçedeki etkinliklere de katılmayı ihmal etmeyen Kuruşar’ın ilk durağı İmam Hatip Lisesi mezuniyet töreni oldu. Uzunköprü İmam Hatip Mezunları Dernek Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Kuruşar burada öğrencilerin karne sevincine ortak olarak bir de konuşma yaptı. Ardından ise Kuruşar Demokrasi İlkokulu ve Atatürk Ortaouklundaki karne törenlerin de katılan Kuruşar burada da öğrencilerin karne sevincini paylaştı. Atatürk Ortaokulundaki karne töreninin ardından mahalleli kadınların çay ikramına iştirak eden Kuruşar burada mahallelinin sorunlarını dinleyerek bir süre sohbet etti.

ÜNİVERSİTE SINAVINA
GİREN GENÇLERE BAŞARI DİLEDİ

Cumartesi günü ilçemizde gerçekleşen Üniversite sınavının Temel Yeterlilik ayağında genç öğrencileri sınav merkezinin kapısında karşılayan Kuruşar ve AK Parti Teşkilatı Mensupları burada sınava girecek gençlere şeker ikramında bulundu. Gençlere hükümetin aldığı karar ile barajın kaldırıldığını hatırlatan Kuruşar sınava gireceklere heyecan yapmamaları ve soruları dikkatlice okumaları konusunda telkinlerde bulunarak başarılar diledi. Daha sonra Kuruşar çevre yolunda yeniden faaliyetlerine başlayacak olan Cazgır Cafe işletmecilerine ziyarette bulunarak hayırlı işler diledi. Kuruşar son olarak hayata gözlerini yuman CHP Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Düriye Sezer’in annesinin cenazesine katılım gösterdi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol