Başkan Çiler; “Biz büyük bir aileyiz”

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler 30 Kasım Perşembe günü Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a ziyarette bulundu. Ziyarette İl Başkanı Çiler 30 Aralık günü düzenlenecek olan 6 .Olağan İl Kongresi hakkında istişareler de bulunduğunu belirtti.

30 Kasım Perşembe günü AK Parti Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a ziyarette bulunan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler 30 Aralık Cumartesi günü Kırklareli 6. Olağan İl Kongresi için Başkan Binali Yıldırım’ın saat 15:00’da Kırklareli Kapalı Spor Salonunda Partililer ile bir araya geleceğini belirtti. Çiler “Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş bey’e ziyarette bulunduk. 30 Aralık Cumartesi günü Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımları ile düzenleyeceğimiz Kırklareli 6. Olağan İl Kongresi hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Ataş’a bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz. Başta şehrimiz Kırklareli olmak üzere Tüm memleketimize hayırlı olsun” dedi.
İl Başkanı Çiler “Daha büyük, daha güçlü bir ülke için biz hazırız”
Çalışkanlık, güven, vatanperverlik, 2023-2053-2071 vizyonları ve medeniyet değerlerinin yeniden tüm coğrafyayla ve dünya ile bütünleştirme hedefinin bu kutlu yolculuğun taşıyıcı unsurlarından olduğunu kaydeden Çiler, “AK Parti teşkilatları, üye, sandık ve mahalle yönetimlerimiz, ilçe, il, kadın ve gençlik, belediye ve genel merkez teşkilatlarımız ve milyonlarca seçmenimizle birlikte aziz milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden bir an bile vazgeçmemiştir. AK Parti, 3 Kasım 2002'den itibaren girilen her bir seçim, gerçekleştirilen her bir referandumda milletle sözleşmesini tazelemiştir” diye konuştu.
“Hazırlıklarımız
devam ediyor”
Hazırlıkların devam ettiğini belirten İl Başkanı Çiler “Şunda İl yönetimimiz olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Allahın izni ile 30 Aralık Cumartesi günü düzenlediğimiz 6. Olağan İl Kongresini atlattıktan sonra şehrimiz AK Belediyecilikle tanıştırmak için 1 Ocakta çalışmalarımıza başlatacağız” dedi. Ardından sözü alan İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu Kırklareli’ni zor görev beklediği belirterek “Allahın izni ile 30 Aralıkta tüm kongrelerimizi bittirmiş gibi olacağız. Daha sonrasında Allahın izni ile Kırklareli’ni AK Belediyecilik ile tanıştırma yolunda elimizden gelenin fazlasını yaparak vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmetimizi sunacağız. Biz koman bir aileyiz” dedi.
“Teşekkürler”
Ziyaretten memnun kaldığını belirten AK Parti Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a teşekkür etti. Ataş “Başkanlarımıza bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 2019 seçimlerinde Kırklareli’ni AK Belediyecilik ile tanıştıracaklar. Tekrardan teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol