Başbakan Binali Yıldırım 30 Aralıkta Kırklareli’nde

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler gazetemiz muhabirlerine yaptığı açıklamada 30 Aralık Cumartesi günü Kırklareli 6. Olağan İl Kongresinde Başbakan Yıldırımın
partililer ve Kırklareli halkı ile bir araya geleceğini belirtti.

30 Aralık Cumartesi günü Kırklareli 6. Olağan İl Kongresi için Başkan Binali Yıldırım saat 15:00’da Kırklareli Kapalı Spor Salonunda Partililer ile bir araya geleceğini belirten AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler “Sayın Başbakanımız Binali Yıldrım’ın katılımları ile düzenleyeceğimiz Kırklareli 6. Olağan İl Kongresine başta değerli Kırklareli halkı olmak üzere Teşkilatımızın değerli üyeleri ve tüm partili vatandaşlarımızı 30 Aralık Cumartesi günü saat 15:00’da Kırklareli Kapalı Spor Salonuna davet ediyorum. Biz büyük bir aileyiz bundan önemlisi başta şehrimiz Kırklareli olmak üzere Tüm memleketimize hayırlı olsun”
“Şimdi güçlü Türkiye için biz hazırız”
“Mutlaka 2019 seçimlerinde bütün belediyelere AK Parti damgasını vurmamız gerekiyor. Alper Başkanımızın da dediği gibi 2019 yılındaki seçimlerde Kırk Şehitler Tepesine bayrağımızı dikeceğimize inanıyoruz”
“El ele verelim”
“Yunus Emre’nin dediği gibi gönüller yapmak için geldik. Partimiz her türlü vatandaşa kapılarını açmış ve onları dertlerini dinlemiştir. Biz burada Allah rızası için varız. El ele verelim. 2019 seçim sürecini güzel sonuçlar ile geçireceğiz Allahın izni ile. Halktan hiçbir zaman kopmadık ama her zamankinden daha fazla halkın içinde olacağız”
“İnsan odaklı bir partiyiz”
“AK Parti teşkilatları, üye, sandık ve mahalle yönetimlerimiz, ilçe, il, kadın ve gençlik, belediye ve genel merkez teşkilatlarımız ve milyonlarca seçmenimizle birlikte aziz milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden bir an bile vazgeçmemiştir. AK Parti, 3 Kasım 2002'den itibaren girilen her bir seçim, gerçekleştirilen her bir referandumda milletle sözleşmesini tazelemiştir” dedi.
Daha büyük, daha güçlü bir ülke için biz hazırız”
Çalışkanlık, güven, vatanperverlik, 2023-2053-2071 vizyonları ve medeniyet değerlerinin yeniden tüm coğrafyayla ve dünya ile bütünleştirme hedefinin bu kutlu yolculuğun taşıyıcı unsurlarından olduğunu kaydeden Çiler, “AK Parti teşkilatları, üye, sandık ve mahalle yönetimlerimiz, ilçe, il, kadın ve gençlik, belediye ve genel merkez teşkilatlarımız ve milyonlarca seçmenimizle birlikte aziz milletimize karşı sorumluluk duygusundan, hizmet akdinden bir an bile vazgeçmemiştir. AK Parti, 3 Kasım 2002'den itibaren girilen her bir seçim, gerçekleştirilen her bir referandumda milletle sözleşmesini tazelemiştir” diye konuştu.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol