Barbaros Erman Bademlik Mahallesi’nden Muhtar Adaylığı’nı açıkladı

31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Barbaros Erman, Bademlik Mahallesi Muhtarlığı’na talip olduğunu açıkladı. Bademlik Mahallesi’ni geliştirmek adına çok çalışacağını ifade eden Erman, muhtarlık görevini ilave iş olarak değil tam zamanlı yapacağının altını çizdi.

31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Barbaros Erman, Bademlik Mahallesi Muhtarlığı’na talip olduğunu açıkladı. Bademlik Mahallesi’ni geliştirmek adına çok çalışacağını ifade eden Erman, muhtarlık görevini ilave iş olarak değil tam zamanlı yapacağının altını çizdi.
Bademlik Mahallesi’nin sorunlarını çözeceğim
Daha da gelişmiş bir Bademlik Mahallesi yaratmak için aday olduğunu açıklayan Barbaros Erman “ Mahallemiz için en öncelikli yapılması gereken Avrupa standartlarına benzer şekilde sakinliğini ve mevcut yapısını koruyarak cadde ve sokaklarında trafik yön akışının belirlenmesi ve trafik işaret levhalarının konulması gerekiyor. Bademlik Caddesi, İnönü Caddesi, Waldrof Caddesi, Büyük Mezarlık Sokak ve Hastane Caddesi’nin olduğu bölgedeki tehlikeli ve yoğun trafiğin güzel bir döner kavşakla hem yaya hem de araç trafiği açısından güvenli hale gelmesi gerekiyor. Göreve gelirsem ilk olarak bu konularla ilgileneceğim. Elektrik hat ve trafo arızalarını en aza düşürmek elektrik hatlarını yer altına indirmek için gerekli çabayı göstereceğim. Yoğun yağışlar sonrasında oluşan su birikintilerini önlemek için belediye ile işbirliği yaparak altından dere geçen köprü üstlerine büyük ve güvenli mazgallar yapmak için çalışacağım. Mahallemizdeki çöp konteynerlerinin düzenli toplanması ve mikroplardan arındırılması işlemlerinin takibini yapacağım. Sosyal yardımların gerçek hak sahiplerine ulaşmasını sağlayacağım. 7’den 70’e herkese dini inanışı ve siyasi görüşü ne olursa olsun eşit mesafede olacağım. Üstü kapalı olan dere üstünün araç trafiğinden arındırılıp yürüyüş ve bisiklet yolu olarak düzenlemek için gerekli çalışmaları yapacağım. “ ifadelerini kullandı.
Barbaros Erman kimdir?
Bademlik Mahallesi Muhtar Adayı Barbaros Erman kendisi hakkında şu bilgilendirmede bulundu “ 48 yaşındayım. Doğma büyüme Kırklarelili’yim. Meslek Lisesi mezunuyum. Evli ve 1 kız çocuğu babasıyım. Karaumur Meydanı’nda uzun yıllardır (yaklaşık 1 asır) Kırklareli’nin köklü ailelerinden beyefendi kimliğiyle tanınan rahmetli büyükbabam, Makineci Emin Erman’ın bize bıraktığı mesleği kardeşlerimle beraber icra ettik. Kardeşim bu hizmeti vermeye hala devam ediyor. Çevre ve doğa konuları benim en fazla önem verdiğim konuların başında geliyor. İyi derecede bilgisayar kullanıyorum. Bugüne kadar mahallemizde görev alan, muhtarlık yapan büyüklerimin yaptıkları hizmet ve harcadıkları mesaileri için kendilerine teşekkür ediyorum. Temiz bir çevre için, daha da gelişmiş bir mahalle için, vizyon sahibi bir Bademlik için muhtar adayıyım.”

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol