Babaeski’de Taekwondo şöleni

30 Ağustos Zafer Kupası kapsamındaki müsabakalar tamamlandı. Babaeski Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği 30 Ağustos Zafer kupası Taekwondo Turnuvasını’nda genç sporcular kıyasıya mücadele etti.
4 ilden 8 takım ve 100’den fazla sporcunun katıldığı turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Antrenör Kazım Taşkın, “Babaeski’de Babaeski İlçe Gençlik Spor Müdürlüğünce gerçekleştirdiğimiz 30 Ağustos Zafer kupası Taekwondo Turnuvasını bitirmiş bulunuyoruz. Turnuvaya 4 il 8 takım 100’ün üstünde sporcu katılmıştır.
Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi sporcularımızın durumunu görmek için bizlerin açısından olumlu geçtiğini düşünüyoruz. Eksiklerimizi tamamlayarak 4 Eylül’de Sivas ilinde düzenlenecek olan Minikler Türkiye Şampiyonasına katılacağız. 30 Ağustos Zafer kupası Taekwondo Turnuvasına katılan iller ve takımlarımız;
Kırklareli, Babaeski Gençlik Spor Kulübü, Babaeski Spor Kulübü, Lüleburgaz Gençlik Spor Kulübü, Edirne, Evlad-ı Fatiha Gençlik Spor Kulübü, Edirne yurdum spor kulübü, Enez Halk Eğitim, Tekirdağ, Hayrabolu Gençlik Spor Kulübü, İstanbul, 1453 Başakşehir Kulübü.
Katılan tüm sporcularımıza ve kulüplerimizi tebrik ve teşekkür ederiz. Ayrıca bizlere desteklerini her zaman esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Babaeski İlçe Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Erhan Öztürk’e teşekkür ederim” ifadelerini dile getirdi. (A.Kaya)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol