AK Parti’den Önadım Medya Grubu’na ziyaret

28 Kasım Salı günü saat 14:30’da Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu, İl Kadın Kolları Başkanı Aslı Karakahya,İl Gençlik Kolları Başkanı Bahadır  Kovankaya ve Merkez İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medya Başkanı Emre El Önadım
Medya Grubu’na ziyarette bulundu.

AK Partisi İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu, İl Kadın Kolları Başkanı Aslı Karakahya, İl Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Kovankaya ve Merkez İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medya Başkanı Emre El 28 Kasım Salı günü saat 14:30’da Önadım Medya Grubuna ziyarete bulundu. Ziyaret esnasında ziyaretten memnun kaldığını belirten Önadım Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Ferdi Kurtbayram ve Önadım Medya Grubu çalışanları teşekkür etti. Ardından İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu Önadım Medya Grubuna destekleri için teşekkür ettiğini belirterek Toklucu “Seçim sonrası görev dağlımı yaptıktan sonra teşkilatımızın içinde mahalle teşkilatlarımızı ziyaret ettik. İlk önce doğal olarak tebrikleri kabul ettikten sonra sahaya çıktık.

Biraz uzun sürdüğü içinde sizlere ziyaretimiz geç oldu. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizim her zaman halkımıza sezimiz duyurdunuz. Tekrardan sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
“Kongre sürecimiz ana
kademe olarak 30 Aralık’ta
tamamlanacak”
Kongre süreci hakkında sorulara cevap veren İlçe Başkanı Toklucu “Kongre sürecimiz ana kademe olarak 30 Aralıkta tamamlayacağız Allahın izin verirse. Yine Alper Başkanımızın İl Başkanlığı olarak 6. Olağan Kongrede kongresi olacak.
Kongremize Başbakanımız Binali Yıldırım katılacak. Bir önceki 5. kongrede de Ahmet Davutoğlu katılmıştı. Önemli bir ziyaret ve onla birlikte Bakanlarımız gelecek, Genel Merkez Yöneticilerimiz gelecek o sürecide güzel bir şekilde tamamlayacağız”
“Çalışmalarımıza Ocak’ta
start vereceğiz”
“Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının 6. Olağan Kongrelerini yaptıktan sonra kongre sürecini tamamlayacağız Allahın izni ile ve daha sonra akabinde bizim için en önemli 2 tane seçim var. Yerel bazdaki seçim bizim için çok önemli.
Onun için çalışmalarımıza Ocak olarak start verdik. Hem kongrelerimiz bitecek hem de tazelenmelerimiz bitecek. Yeni kadro ile yolla devam edeceğiz. Allah nasip ederse de 2019’da o zor seçimleri ilk başta Yerel seçimleri ve daha sonra Cumhurbaşkanlığı seçiminde iyi bir ivme kazandırıp ve iyi bir oran ile Genel Merkeze uyarımızı yapmak istiyoruz” diye aktardı.
Karakahya “Gecesini gündüzüne katan
siz değerli basın mensuplarına çok
teşekkür ediyorum”
İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu’nun ardında göreve yeni gelen Kadın Kolları Başkanı Aslı Karakahya Önadım Medya Grubu çalışanlarına teşekkür ettiğini belirtti. Karakahya “Göreve yeni gelmeme rağmen her zaman biz desteklediğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek az. Siz değerli basın mensuplarına teşkilatımız ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum” dedi
“Güçlü bir Türkiye’de kadınların da
rolü ve görevi çok önemlidir”
AK yolunda kadınlarında rolü olduğunu belirten İl Kadın Kolları Başkanı Aslı Karakahya “Biz AK Parti Kadın Kolları olarak görevi devralmamız ile birlikte, çalışmalarımızı da planladık. Kadınların sosyal ahayatta ve siyasette aktif olduğu ve olacağını göstereceğiz. Kadınların AK Parti çatısı altında sosyal hayatta ve siyasette söz sahibi olmaları ve bu oranın her geçen gün daha da artması önemli bir detay. Bizler evimizin annesi olduğumuz gibi aynı zamanda sosyal hayat içerisinde de aktif bireyler olmalıyız” diye belirtti.
Kovankaya “İyi kötü her zaman ve
her şeyin doğrusunu yazdığınız için
ne kadar teşekkür etsek azdır”
Öncelikle İmtiyaz sahibi Öznur Tüzün hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca siz değerli ağabeylerimize, kardeşlerimize bizlerden desteğini hiç esirgemediğiniz için ayrı teşekkür ediyorum. Gerek makamımızda olsun gerekse sahada olsun her zaman bizim arkamızdasınız. Tekrardan Önadım Medya Grubu çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz”
“AK yolunda çalışmalarımız
devam ediyor”
“Gençlik kolları olarak kongre sürecimiz tamamladıktan sonra çeşitli etkinlikler ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şunda çalışmalarımızı Ocak ayında başlatmaya kakar verdik. Biz gençler olarak ilk hedefimiz şehrimizi AK Belediyecilik ile tanıştırmak. Biz inanıyoruz ki 2019 seçimlerinde şehrimiz AK Belediyecilik ile tanıştıracağız. AK Parti için, Ülkemiz için AK yolunda durmak yok yola devam” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol