AK Parti’de halk toplantıları devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı, halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda her pazartesi geleneksel olarak yapılan halk toplantılarının biri de önceki gün AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında gerçekleştirildi. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında, pazartesi günü AK Parti Haftalık Olağan Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantı gerçekleştirildi. 

Toplantı öncesi İl Başkanı Alper Çiler, önceki dönem Kofçaz İlçe Belediye Başkanı Nuri Çalışkan ve Babaeski Karahalil Belde Belediye Başkanı Dindar Seçen’i ağırladı, gündem ile ilgili istişarede bulundu. Görüşme sonrası halk toplantısı düzenlendi.
Verimli bir toplantı
geride kaldı
Geleneksel halk toplantısına katılan vatandaşların sıkıntılarını ve görüşlerini tek tek dinleyen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, oldukça verimli bir toplantı geçirdiklerini ifade etti. Kırklareli’nin kalkınması ve gelişmesi adına çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Başkan Alper Çiler, “Vatandaşların takdiri ile bu koltuklarda oturuyoruz. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor. Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz. Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz.“ ifadelerini kullandı.
Çiler, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılacak
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, bugün Ankara’da bulunan Genel Merkez’de Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenecek bölge toplantısına, perşembe günü ise 11.00’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılım sağlayacak. Alper Çiler aynı zamanda Ankara’da Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile birlikte bakanlıklardan randevular alarak ilimizle ilgili yatırım, proje ve desteklemeler hakkında görüşmeler gerçekleştirecek

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol