AK Parti’de Halk Günleri devam ediyor

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında dün AK Parti Merkez Parti Binası’nda geleneksel halk toplantısı gerçekleştirildi. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı. Vatandaşları tek tek dinleyen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, “Hamdolsun kurulduğu günden beri halkı ve milleti ile iç içe olan partimiz 2023 hedeflerimiz doğrultusunda samimiyet, gayret ve tevazu ile durmadan bizler de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hakkın ve halkın gücü üstünde bir güç tanımadık, tanımayacağız. Kırklareli halkına destek olmak ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için gece-gündüz aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. Vatandaşın derdiyle, dertleniyoruz” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı, halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda her pazartesi geleneksel olarak yapılan halk toplantılarının biri de dün AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda halkın sorunları görüşüldü, çözüm yolları sunuldu. Görüşmeler pandemi kuralları çerçevesinde, sosyal mesafeye ve maske koşullarına riayet edilerek gerçekleştirildi. Geleneksel halk toplantısına katılan vatandaşların sıkıntılarını ve görüşlerini tek tek dinleyen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, oldukça verimli bir toplantı geçirdikleri ifade etti. Kırklareli halkına destek olmak ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için gece-gündüz aralıksız bir şekilde çalıştıklarını vurgulayan Alper Çiler, “Hamdolsun kurulduğu günden beri halkı ve milleti ile iç içe olan partimiz 2023 hedeflerimiz doğrultusunda samimiyet, gayret ve tevazu ile durmadan bizler de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hakkın ve halkın gücü üstünde bir güç tanımadık, tanımayacağız. Haftalık Olağan Pazartesi gününde yine hemşerilerimizle hasbihal ediyoruz. Vatandaşın derdiyle, dertleniyoruz Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Halka hizmet, Hakka hizmet. Durmak yok yola devam. Vatandaşların takdiri ile bu koltuklarda oturuyoruz. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor. Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz.
Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz. Her hafta oldukça verimli toplantılar geçiriyoruz. Halkımıza olabildiğince fazla yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Onların yaşadığı her sıkıntıya, probleme elimizden geldiğince ortak oluyoruz ve bunları bilen halkımız da her hafta gerçekleştirdiğimiz halk toplantılarına yoğun katılım gösteriyorlar” dedi. (F.Kurtbayram)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Halk haksız oturduğunuz koltukları altınızdan alıp hak ve hukuku bilen halk evlatlarına verecek onları...