AK Parti halkla buluşmaya devam ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı, halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda her pazartesi geleneksel olarak yapılan halk toplantılarının biri de dün AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında gerçekleştirildi. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler başkanlığında, her Pazartesi düzenlenen geleneksel Haftalık Olağan Toplantının sonuncusu dün gerçekleştirildi.
Toplantıya katılan vatandaşların sıkıntılarını ve görüşlerini tek tek dinleyen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, oldukça verimli bir toplantı geçirdiklerini ifade etti. Kırklareli’nin kalkınması ve gelişmesi adına çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Başkan Alper Çiler, “Vatandaşların takdiri ile bu koltuklarda oturuyoruz. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor. Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz. Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol