AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı Kızılcahamam’da

AK Parti’nin Kızılcahamam’da gerçekleştireceği 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı, bugün başlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak ve 3 gün sürecek kampa AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı tam kadro katılım sağlayacak.

26, 27 ve 28 Nisan'da Kızılcahamam'da gerçekleştirilecek kampa, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Merkez İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu, Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Kovankaya, Kadın Kolları Başkanı Aslı Karakahya, ilçe ve belde belediye başkanları katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 27 Nisan Cumartesi günü yapacağı açılış konuşması ve 28 Nisan Pazar günü yapacağı kapanış konuşması, basına açık olacak.
Basına kapalı bölümlerde
sunumlar yapılacak
Bu doğrultuda ilk gün açılış konuşması sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Yerel Yönetimler" ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’da "Çevre, Şehir ve Kültür" konulu sunumlar yapacak. 

üleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından birer sunum yapılacak. Toplantının son gününde ise Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ekonomi sunumu gerçekleştirecek. Genel istişare ve değerlendirmenin ardından da Erdoğan'ın kapanış konuşmasıyla kamp sona erecek.
Kampın yapılacağı Kızılcahamam’a ulaşan AK Parti İl Başkanı Alper Çiler ve beraberindekiler çeşitli temaslarda bulunuyorlar.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol