ADD’den Atatürk’ün Kırklareli’ne gelişi onuruna yemek

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kırklareli Şubesi tarafından Atatürk’ün Kırklareli’ne gelişi 89.yıldönümü onuruna yemek organizasyonu gerçekleştirdi. Siyasi parti temsilcileri, STK mensupları, dernek üyeleri ve vatandaşların katılım gösterdiği gecede toplanan öğrencilere burs olarak verildi.

21 Aralık Cumartesi Kaya Palas Hotel’de Atatürk’ün Kırklareli’ne gelişi 89.yıldönümü nedeniyle yemek düzenlendi. ADD Kırklareli Şubesi’nce organize edilen etkinliğin biletleri günler öncesinden tükenirken, içerisi vatandaşlar tarafından hınca hınç dolduruldu.
Derneğe yeni üye olanların rozetlerinin takdim edilmesiyle başlayan etkinlikte sonrasında Kırklareli Eşli Dans Kulübü üyelerince gösteriler yapıldı. Program verilen konser ile devam etti.
“Düzenlediğimiz organizasyonda
dostlarımızla bir araya gedik”
Hem dayanışmanın arttırılması hem de böyle anlamlı bir günü anmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda toplanan paralar öğrencilere burs olarak verildi. ADD Kırklareli Şube Başkanı Mine Sobacı yaptığı açıklamada; “Düzenlediğimiz organizasyonda dostlarımızla bir araya gedik. Bizleri yalnız bırakmayıp katıldıkları için çok teşekkür ederiz. Buradaki amacımız sosyal dayanışmayı, birlik ve beraberliği arttırmak ve de Atatürk’ün Kırklareli’ne gelişini anlamlandırmak. Geceden toplanan paraları öğrencilere burs olarak veriyoruz. Zaten normalde de burs verdiğimiz öğrencilerimiz var. Ancak sayıyı biraz daha arttırmak bizleri mutlu etti” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol