60’lik gençler Trakya birincisi oldu

Hobi için başladılar kupaya uzandılar. Bocce öğrenmek biraz da eğlenceli zaman geçirmek için başladıkları Bocce’de başarıları da çabuk geldi. Yetenekli 60’lık genç sporcular, elde ettikleri derece ile büyük takdir topladı.

Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Kırklareli Huzurevinde İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün iş birliği ile açılan Bocce kursunda yer alan kursiyerler kupaya uzandı.
Açılan kursta başladıkları Bocce ile hayata daha sıkı tutunan huzurevi sakinleri, Trakya Bölgesi’nde rakiplerine şans vermeden kupayı Kırklareli’ne getirdi. Başaralı 60’lık gençleri tebrik eden Kırklareli Halk Eğitim Merkezi yaptığı açıklamada, “Kırklareli Huzurevinde İl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile iş birliği içinde açtığımız Bocce kursundaki kursiyerlerimizden oluşan Kırklareli Huzurevi Bocce takımı 2023 yılı “60 Yaş ve Üstü Yetişkin Gençler Huzur Bocce Şampiyonasında” Trakya Bölgesi birincisi olmuştur. Eğiticimiz ve takım antrenörü Işıl Önce ve Kırklareli Huzurevi Bocce takımı yetişkin gençlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Sizler için her yerde her alanda olmaya devam edeceğiz” ifadelerini dile getirdi. (A.Kaya)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol