MHP Kırklareli İl Yönetimi vatandaştan umutlu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan 12-14 Şubat tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam'da gerçekleştirilecek olan il başkanları toplantısına katılacak. Şaban Savaşan konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.
Başkan Savaşan yaptığı açıklamada MHP olarak 24 Ocak Söğüt'te mahalli idareler seçimleri için başlatılmış olan süreç Kızılcahamam da yapılacak il başkanları toplantısıyla yeni bir ivme daha kazanacağını belirterek "Bu seçimlerin ülkemizin içinde bulunduğu durum paralelinde ülkemizin geleceği ile ilgili önemli işaretlerin verileceği bir seçim olduğu inancındayız.
Mahalli İdareler Kanunu'nun yürürlüğe girmesi ile birlikte yapılacak seçimler, geçmişte bildiğimiz klasik belediye başkanı seçimi, belediye meclis üyesi seçiminin ötesinde belediye seçimlerinin yapıldığı bölgedeki insanlarımızın sağlıklı, güvenli bir hayat sürdürebilecekleri, çocuklarının geleceği ile ilgili program yapıp yapamayacakları sorusunun cevabının arandığı seçimlere dönüşmüştür.
Bu nedenle mahalli idareler seçimlerinde ülkemizin masa başında, federasyon adı altında, konfederasyon adı altında, masa başında bölünüp parçalanmasına fırsat vermeyecek, milli birliğimizi ve bütünlüğümüzü, vatan topraklarımızın bölünmezliğini perçinleyecek bir iradenin sandıktan çıkması için milli düşünen bütün insanlarımızın MHP bünyesinde toparlanıp sandıktan kötü gidişatı durdurabilecek mesajı vereceğine inanıyoruz" dedi.
Devletimizi yıkmak, vatanımızı bölmek, milletimizi parçalamak isteyen küresel güçlerin karşısında Türk Milleti'nin gereken hassasiyeti göstereceğini belirten Savaşan, kanıyla canıyla vatanlaştırdığı bu topraklarda yaşayan insanlarımızın, ülkenin bölünmez bir bütün olduğunun cevabını bu yerel idareler seçiminde çok net bir şekilde vereceğine inandığını ifade etti.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol