Halk seçimini yaptı

"En Büyük Başkan bizim Başkan" sloganları ile, doğduğu, büyüdüğü ve 30 mart sonrasında hizmet etmek istediği mahallelerde şimdiye kadar, hem ev ziyaretleri, hemde mitinglerinde 50 binin  üzerinde KALABALIĞA hitap eden Minsolmaz;
"Hak ettiğiniz ama bir türlü gelmeyen hizmetler 30 Mart sonrası gelecek" "Onlara 10 yılda ne yaptınız diye sorun" diyerek, Perşembe akşamı İstasyon mahallesinde AK Parti Milletvekili Şenol Gürşan'ında katıldığı bir mitingde halkına seslendi.

Kırklareli'ne iktidarın itici gücü ile hizmet etmek isteyen Minsolmaz, sayısız projesini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Kırklareli'ni 30 mart tarihinde alın. İstanbul ve Siirt illerine ödediğim vefa borcumu Kırklareli'nede ödeyeceğim" sözlerinin verdiği güvenle, "1 dakika ve 1 kuruş boşa harcanmayacak, el ele verip çalışacağız."dedi. Miting meydanında söylenenler ise, Kırklareli'nin seçime bakışının özeti niteliğindeydi;
"PARTİSEL BAKMIYORUZ. AK PARTİ, CHP, MHP'YE DEĞİL OYUMUZ. MİNSOLMAZ'A"
Gürşan'ın, AK Parti iktidarının ulusal anlamda yaptığı hizmet ve yatırımları anlatmasının ardından, siyasi düşüncelerini bir kenara bırakacaklarını ifade eden halk işaret ettikleri aday Minsolmaz'ı dinlediler.
"Benim doğduğum yer burası. Evime nasıl bakıyorsam mahallemede öyle hizmet edeceğim."
"Geleceğimiz hakkında karar vereceğiz. Doğru oy kullanmasak geleceğimizi doğru bir şekilde  inşa edemeyiz. Gençlerimiz var aranızda bu seçimi doğru bir kararla atlatmalıyız." Cümleleri ile 2014 itibari ile Kırklareli adına önem arz eden seçime vurgu yapan Minsolmaz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırklareli'ne verdiği önemi ve bu önemi eleştirenleri anlattı. Minsolmaz, "Başbakanımız 3 ay içinde 2 kez Kırklareli'ne geldi. Bu kez başka söylemlerle vatandaşın karşısına çıkmaya başladılar. Etekleri tutuştu çünkü. 10 yılda taş üstüne taş koymayanlar şimdi ise sizin karşınıza bu şekilde çıkmaktalar. Hizmet etmemiş kişilerin bu yüzsüzlüğünün bu iftiraların altında kalacaklar."dedi.
Sözlerine  devam eden Minsolmaz, "Sizlerin oylarını çantada keklik olarak gören ve bu düşünce ile sizleri kaderinizle baş başa bırakan, 10 yıllık dönemde trilyonlarca TL gibi bir parayı çar çur ederek Kırklareli'ne sadece 5 heykelcik kazandıran bu zihniyete gereken cevabı 30 Mart tarihinde verecek misiniz?" sorusu ile yine binlerce seçmenden söz aldı.
"Bizim anlayışımızda insanları kandırmak, insanların oylarını alabilmek için yalanlar atmak, hayatta kalabilmek için iftiralara sarılmak yok. Bunu Başbakanımızın verdiği sözleri tutmasından anlayabilirsiniz. Bizler seçime 1 hafta kala insanların gözünü boyamak için yatırım yapmayız." Cümlesi ile İstanbul'u dünyanın başkenti, Anadolu topraklarında ise dağlar delen hizmetleri işaret etti.
"Biz hizmeti eşit ve adil olarak dağıtan bir partiyiz. Türkiye'nin partisiyiz. Halka hükümdar değil hizmetkar olan bir partiyiz. Bizler halkın eksikliklerini ve sorunlarını çözmek konusunda kendini vatanına borçlu sayan bir partiyiz. Şimdi seçimler olacak, seçimlerden sonra hep beraber, ele verip EVİMİZ yani Kırklarelimiz için çalışacağız."sözleri ile miting konuşmasını sonlandıran Minsolmaz, 200 araçlık konvoyu ve  Karacaibrahim mahallesindeki karşılanması ile halk tarafından BELEDİYE BAŞKANI İLAN EDİLDİ.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol