<<Geri Dön        
Engelliler Yaşam Derneği Rumeli TV ekranlarındaydı
YAŞAM - 08.10.2013 09:10:01

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği 2 Ekim 2013 Çarşamba saat 20:30'da başlayıp 23:30'a kadar devam eden Rumeli TV'nin '' 9/8 Hüzünler '' programına katıldı.

Programa yönetim kurulu, üyeler, engelli ve engelsiz misafirler iştirak ettiler. Program ile ilgili olarak bir açıklama yapan Dernek Başkanı Behice Köseoğlu; "Öncelikle programa katılabilmemiz için ulaşım imkanlarını sağlayan Kırklareli Belediyesi'ne teşekkür ederiz.
    Rumeli TV'nin "9/8 Hüzünler" programını, Blues of Rumeli grubunun solisti Süheyla Solak ve orkestrası yapmaktadır. Programda Rumeli ve Balkan müzikleri yapılıp yöremiz insanının ruhuna dokunulmaktadır. Programda derneğimizin faaliyetlerini, kamu kuruluşlarına yaptığımız ziyaretlerden olumlu geri dönüşleri, üyelerimizin yaşadığı sorunları ve daha neler yapmak istediğimizi anlatarak yöremiz insanının ruhuna dokunmaya çalıştık. Programda ayrıca "Hepimiz birer engelli adayıyız" ve derneğimizin sloganı olan "Engelliler için engelsiz bir yaşam" temaları kapsamında; "Engelliler için bizler neler yapabiliriz? Neler yaptık? Daha neler yapmalıyız?" konuları tartışıldı.
Programda söylemek istediğimiz daha çok şey vardı. Heyecanlandık, zaman kısıtlı geldi, söyleyemedik. Ama engellilerimize engelsiz bir ortam sağlayarak ruhlarına dokunduk. Derneğimiz adına, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Bu Habere Ait Diğer Fotoğraflar
Haber Detayı
Yazar  :  Editör
Kategori  :  YAŞAM
Yayınlanma Tarihi  :  08.10.2013 09:10:01
Kaynak  :  Önadım Haber
Bu Habere Yorum Yap
Adınız / Rumuzunuz / Mesaj Başlığınız
Yorumunuz
Bu Habere Yapılan Yorumlar
 
SAĞLIKKÜLTÜR-SANATEĞİTİMEKONOMİGÜNDEMMAGAZİNSİYASETSPORTEKNOLOJİYAŞAMBÖLGESEL -
Copyright @ 2011 Gazetetrakya.com Tüm Hakları Saklıdır.